KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13656676
nr 1365 6676
Kerstin Lundberg Stenman. Signerad, 1983. Olja på pannå, 54x44cm
Kondition: fläckar
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:12:49
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)